O nas
Kilka słów

O nas

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości mebli na wymiar. Jeśli szukacie firmy, która wykona dla Was meble kuchenne, szafy, garderoby oraz zabudowy wnęk, a przy tym wykona to profesjonalnie i w konkurencyjnych cenach, to CRM Design jest idealnym wyborem. 

Zaprojektujemy oraz wykonamy dla Was solidne, wysokiej  jakości meble na wymiar w różnych stylach. Przy produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych, wysokiej jakości elementów systemowych znanych marek. Zrealizujemy każdy projekt, a wizualizację 3D wymarzonych mebli otrzymają Państwo do akceptacji przed realizacją.

Najważniejszy dla nas jest zadowolony Klient!

 

 

Centrum Polityki Prywatności

  Polityka prywatności

  Jakie dane przetwarzamy?
  Przetwarzamy dane, które podajesz lub pozostawiasz w ramach korzystania ze strony firmy CRM Design. Są to przede wszystkim dane niezbędne do udostępnienia profili w Usługach np. adres e-mail, które nam podajesz np. w ramach formularzy lub okien dostępnych w naszych Usługach, jak również dane, które pozostawiasz w ramach poruszania się po naszych Usługach czyli m.in. te, które pozostawiasz w tzw. plikach cookies.

  Korzystając ze strony firmy CRM Design powierzasz nam swoje informacje. Zdarza się również, że informacje to powierzasz również naszym zaufanym partnerom czyli stronom trzecim, które istnieją w środowisku naszych Usług, z którymi współpracujemy aby zapewnić Ci Usługi na najwyższym poziomie, jak również którzy realizują działania marketingowe (dalej „Zaufani Partnerzy”). Polityka prywatności służy jako pomoc w zrozumieniu, jakie dane zbieramy i w jakim celu oraz do czego je wykorzystujemy. Te informacje są ważne, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z tym dokumentem.

  Advertising

  Analytics

  Other

  Zadzwoń teraz