Szczecin

Meble na wymiar Szczecin

Nowoczesne zagospodarowanie wnętrza jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne i wymaga indywidualnego podejścia. Gdy decydujemy się na zakup gotowych mebli ze sklepu, może okazać się, że marzenia jakie mieliśmy o komfortowym mieszkaniu nie będą miały szans na realizację. Musimy wtedy bowiem zrezygnować z naszej wizji pojemnej garderoby na rzeczy standardowej szafy ubraniowej oraz kuchni w której wygodnie się gotuje, przesiaduje i przechowuje jedzenie i sprzęty na rzecz pomieszczenie, które będzie mało funkcjonalne, urządzone z przypadkowych, niepasujących idealnie do kształtu kuchni mebli. Gotowe meble ograniczają naszą liczbę wariantów, a wybór ich często jest sprowadzany do aktualnego asortymentu sklepu.

Szczecin Kuchnie na zamówienie CRM DESIGN

Meble na zamówienie Szczecin

Nawet najlepiej zaopatrzone salony z meblami i artykułami wyposażenia wnętrz nie zastąpią mebli robionych na zamówienie przez fachowców. Dzięki naszej firmie fachowcy pojawią się w twoim domu lub mieszkaniu w Szczecinie lub okolicach, wysłuchają tego jak wyobrażasz sobie umeblowanie swojego wnętrza, wykonają pomiary, a następnie przygotują spersonalizowany pod Ciebie projekt.  Swoją wizję będziesz mógł razem z nami odpowiednio dopasować do każdego pomieszczenia. Gdy finalny projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, przystąpimy do realizacji.

Kuchnie na wymiar Szczecin

Kupując meble kuchenne na wymiar otrzymujemy gwarancję, że każde, nawet nasze nietypowe, niewymiarowe czy nieustawne pomieszczenie da się zagospodarować tak, aby wykorzystać je jak najbardziej optymalnie. Dzięki meblom na zamówienie istnieje możliwość łączenia rożnych materiałów oraz okazja na stworzenie nietypowych mebli o niestandardowych kształtach i innowacyjnym rozplanowaniu półek, szuflad czy relingów. Mamy wtedy gwarancję zabudowy różnych wnęk czy skosów i przestrzenie dookoła nich. Meble robione przez nas mają się podobać właścicielowi, a nie podążać za modą i trendami narzucanymi przez standardowych producentów.

Zapraszamy do kontaktu

tel: +48 538 439 463
email: crmdesign.szczecin@gmail.com

Zadzwoń teraz